Cynamonowy kwas alfa liponowy

Cynamon i jego zalety są znane wśród wszystkich. Kilka lat temu był używany w różnych lekach do leczenia różnych dolegliwości. Wiadomo, że cynamon zawiera antyoksydanty i właściwości przeciwzapalne, które są pomocne w leczeniu cukrzycy, wysokiego poziomu cholesterolu i niektórych rodzajów raka.

Kwas alfa liponowy (ALA) jest ważnym związkiem antyoksydacyjnym. Pomaga w utrzymaniu tkanek ciała poprzez ochronę komórek nerwowych przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Główną zaletą ALA jest to, że chroni komórki wątroby przed uszkodzeniem.

Czym jest cynamonowy kwas alfa liponowy?

Jest to suplement, który pomaga w leczeniu chorób wątroby. Jest to połączenie dwóch najpopularniejszych składników: ALA i cynamonu. Cynamon to przyprawa, która jest stosowana od wieków. Znany jest ze swoich właściwości leczniczych. Jest bogaty w antyoksydanty i właściwości przeciwzapalne. Pomaga chronić wątrobę i komórki mózgowe.

Jak to działa?

Cynamonowy kwas alfa liponowy działa poprzez zmniejszenie ilości wolnych rodników w organizmie. Poprawia krążenie krwi i pomaga pozbyć się toksyn z organizmu.

Składniki:

Sproszkowany cynamon – 250 mg

ALA – 50 mg

L-karnityna – 1000 mg

Witamina B6 – 25 mg

Magnez – 50 mg

Potas – 250 mg

Biotyna – 15 mg

Wnioski:

Jeśli cierpisz na choroby wątroby to wypróbuj ten produkt. Jest to najlepsze rozwiązanie dla problemów z wątrobą. Jest to najlepsze rozwiązanie dla ludzi, którzy cierpią z powodu stłuszczenia wątroby, cukrzycy i innych rodzajów chorób wątroby.